SPEKTAKLE DLA GRUP


 

Żłobki i przedszkola zapraszamy na nasze spektakle w dni powszednie w godzinach porannych - terminy ustalane są indywidualnie z grupami według dostępności w naszym teatralnym grafiku. Dzięki siedzibom teatru, które mieszczą się w samym sercu warszawskiej Starówki oraz pieknego spokojnego Mariensztatu, udział w spektaklach można włączyć w ciekawy program wycieczki lub połączyć ze zwiedzaniem zabytków miasta.
 

Aby zarezerwować wybrany spektakl oraz dowiedzieć się o dostępne terminy wizyty w teatrze, prosimy o kontakt:

tel. +48 534 902 777
email: grupy@teatrmalegowidza.pl

 

ZASADY REZERWACJI SPEKTAKLI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

 

1. Spektakle dla grup odbywają się w obu siedzibach teatru: przy ul. Jezuickiej 4 oraz Bednarskiej 9.
2. Spektakle przy ulicy Jezuickiej odbywają się przy zakupie minimum 25 biletów. Maksymalnie w spektaklach może wziąć udział 50 osób (dzieci + opiekunowie). Przy zakupie 25 biletów trzech opiekunów może uczestniczyć w spektaklu bezpłatnie. Koszt biletu to 40zł dziecko/plus każdy dodatkowy opiekun.
3. Spektakle przy ulicy Bednarskiej odbywają się przy zakupie minimum 20 biletów. Maksymalnie w spektaklach może wziąć udział 30 osób (dzieci + opiekunowie). Przy zakupie 20 biletów dwóch opiekunów może uczestniczyć w spektaklu bezpłatnie. Koszt biletu to 45zł dziecko/plus każdy dodatkowy opiekun.
4. Ostateczna rezerwacja terminu spektaklu jest potwierdzana wpłatą należności za wymaganą minimalną liczbę biletów na podstawie wystawionej faktury proforma.  W przypadku odwołania spektaklu przez grupę opłata ta jest bezzwrotna. W sytuacji zamknięcia teatru ze względu na lockdown lub chorobę aktora i niemożliwość zagrania spektaklu, teatr zwraca należność automatycznie na konto, z którego została ona opłacona.
5. W przypadku większej liczby uczestników grupa opłaca pozostałe dodatkowe bilety w kasie teatru przed spektaklem kartą lub gotówką.
6. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w spektaklach, koncertach, warsztatach, zabawach po spektaklach oraz na terenie teatru odpowiedzialność ponoszą wyłącznie opiekunowie/rodzice.

7. Zakup biletów na spektakle jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Teatru Małego Widza.

 


Powrót