WAŻNE INFORMACJE


czwartek, 16 grudnia 2021

Ze względów organizacyjnych oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo od stycznia 2022 roku w naszych spektaklach będą mogły uczestniczyć wyłącznie:

- osoby zaszczepione, które przedstawią w kasie teatru certyfikat szczepienia;

- osoby posiadające zaświadczenie o przechorowaniu COVID-19;

- osoby posiadające zaświadczenie o niemożności przyjęcia szczepionki z powodów zdrowotnych;

- osoby posiadające aktualny, negatywny wynik testu PCR, nie starszy niż 48 godzin od daty wykonania.

 

Powyższe wymagania dotyczą wyłącznie osób dorosłych. Na spektakl zostaną wpuszczone wyłącznie osoby, które okażą przed spektaklem wyżej wymienione zaświadczenia. Bilety zakupione przez osoby nieposiadające wymaganych dokumentów nie podlegają zwrotowi.

 

DLACZEGO PODJĘLIŚMY TAKĄ DECYZJĘ?

Ciągłe zmiany dotyczące limitów widzów, procentowego udziału osób zaszczepionych i niezaszczepionych sprawiają, że realizacja naszych już i tak bardzo kameralnych spektakli staje się organizacyjnie niemożliwa.  Od blisko dwóch lat funkcjonujemy w zawieszeniu, planując dla Państwa repertuar z niedużym wyprzedzeniem, żeby móc dostosowywać się do zmian, które każdorazowo przynoszą nowe wytyczne. Bardzo chcemy powrócić z szerszym repertuarem, umożliwiającym nam częstsze spotkania z Widzami, bez konieczności obawy o kolejne limity i restrykcje związane z COVID-19.  Mamy nadzieję, że dzięki tej decyzji wszyscy Widzowie i Artyści będą się czuli w naszym teatrze bezpieczniej , a my będziemy mogli pozwolić sobie na planowanie działań trochę bardziej długofalowo.

Mając do wyboru - nie grać wcale, albo realizować wydarzenia wyłącznie dla osób zaszczepionych, wybieramy tę drugą opcję. Wszystkich naszych Widzów, którzy z różnych powodów (innych niż przeciwwskazania zdrowotne) nie są zaszczepieni zapraszamy do nas serdecznie, jak tylko zniesione zostaną restrykcje.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia.

-----------------------------
 


Powrót