ZASADY ZAKUPU BILETÓW

Cena 1 biletu jest taka sama dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Kupujemy bilet dla każdej osoby, która wchodzi na widownię. 

Rodzic z dzieckiem = 2 bilety

2 rodziców z dzieckiem = 3 bilety

Czytaj więcej

Rezerwacji biletów można dokonać:

 

  • telefonicznie: +48 512 622 215

 

Zachęcamy do zakupu biletów on-line. Zakup biletów jest możliwy zawsze po kliknięciu w ikonkę KUP BILET zamieszczoną przy tytule wybranego spektaklu w zakładce REPERTUAR. 

 

Kasa biletowa jest czynna wyłącznie w weekendy, godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu. 
Płatność w kasie gotówką lub kartą.

 

 

Płatności za biety zarezerwowane drogą mailową należy dokonać zgodnie z danymi przesłanymi w potwierdzeniu rezerwacji.

 

Bilet w formie elektronicznej wysyłamy po zaksięgowaniu należności na koncie TMW - płatności należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji (najpóźniej dzień przed datą spektaklu).

 

CENA BILETU: 50zł / osoba
Dla dzieci od pierwszego roku życia należy zakupić oddzielny bilet na spektakl. 

 

zamów bilet

Zwiń

Rezerwacje dla grup szkolnych i przedszkolnych

Dla grup zorganizowanych żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych gramy spektakle w dni powszednie w godzinach porannych. 

Czytaj więcej

Ze względu na kameralność naszego teatru istnieje możliwość ustalenia indywidualnie dla grupy terminu i tytułu spektaklu. Aby zarezerwować wybrany spektakl oraz dowiedzieć się o dostępne terminy wizyty w teatrze, prosimy o kontakt:

tel. 534 902 777; email: grupy@teatrmalegowidza.pl

lub wysłanie zapytania za pośrednictwem poniższego formularza.

Wyślij zgłoszenie

Zwiń

Regulamin teatru

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Teatru Małego Widza  (zakup, rezerwacja, zwrot biletów, faktury, rezerwacje grupowe, dodatkowe informacje).

Czytaj więcej

REGULAMIN TEATRU MAŁEGO WIDZA

 

Organizatorem Wydarzeń jest: Teatr Małego Widza Agnieszka Czekierda; NIP 1230806948, REGON 015168363. Organizator Wydarzenia przetwarza dane osobowe Klienta w zakresie niezbędnym do dokonania Rezerwacji i zakupu Biletu (w celu wykonania zawartej umowy) zgodnie z zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/680 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem tych danych osobowych jest Organizator Wydarzenia.

 

§ 1

REZERWACJA BILETÓW

 

1. Rezerwacji biletów można dokonać:

2. W przypadku rezerwacji telefonicznej lub mailowej Widz wyraża zgodę na kontakt ze strony Teatru na podany adres e-mail lub numer telefonu.
3. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna jedynie po otrzymaniu potwierdzenia ze strony Teatru drogą mailową.

 

§ 2

PŁATNOŚĆ ZA BILETY1. Bilety zarezerwowane drogą telefoniczną lub mailową należy opłacić przelewem na konto Teatru: 48 1140 2004 0000 3502 7880 6160 w ciągu 3 dni od daty otrzymania mailowego potwierdzenia rezerwacji (najpóźniej dzień przed datą spektaklu).
2. Rezerwacja nieopłacona w terminie zostaje automatycznie anulowana.
3. Bilety można zakupić ONLINE na stronie internetowej teatru www.teatrmalegowidza.pl zawsze po kliknięciu w ikonkę KUP BILET zamieszczoną przy tytule wybranego spektaklu w zakładce REPERTUAR. Płatności dokonuję się przez system PayU (karty i przelewy).

4. Po wpłynięciu należności na konto Teatru za bilety zarezerwowane telefonicznie lub mailowo, wysyłamy elektronicznie ostateczne potwierdzenie rezerwacji wraz z biletem.
5. Zakupione bilety należy okazać w kasie Teatru w dniu spektaklu - najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.
6. Z Kartą Warszawiaka i Kartą Młodego Warszawiaka na spektakl KOSMOS można uzyskać zniżkę 
w wysokości 10%. Aby otrzymać zniżkę należy wysłać e-maila z rezerwacją na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając datę, godzinę, liczbę biletów oraz numer Karty (oferta ważna do 31 marca 2022 roku).
7. Na bilety zakupione w trybie online nie udziela się zniżek.
8. Kasa Teatru jest otwarta zawsze na godzinę przed spektaklem.

9. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów będziemy wdzięczni za zawiadomienie o tym Teatru.

 

§ 3

FAKTURY VAT/RACHUNKIFaktury wystawiamy na wyraźne życzenie Widzów, najpóźniej 7 dni od dnia dokonania płatności za bilety. Dane do faktury (nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres e-mail: bilety@teatrmalegowidza.pl

 

§ 4

ZWROT BILETÓW1. Bilety można zwrócić najpóźniej dwa pełne dni robocze przed datą przedstawienia (np. bilety zakupione na weekend Widzowie mogą zwrócić najpóźniej do środy w danym tygodniu, kiedy odbywa się spektakl). Zwrot biletów należy zgłosić mailowo na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając numer rezerwacji.
2. W szczególnych przypadkach oraz po wcześniejszym powiadomieniu teatru istnieje możliwość wymiany zakupionych biletów na inny termin, jeśli w repertuarze są dostępne miejsca. Informację z nowym wybranym terminem należy zgłosić mailowo najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, na który mają Państwo zakupione bilety, podając numer rezerwacji.

3.  Po rozpoczęciu spektaklu niewykorzystane lub nieprzeniesione odpowiednio wcześniej bilety tracą ważność.

4.  Różnica w cenie biletów przeniesionych na inny spektakl nie podlega zwrotowi.
5.  Bilety można przenieść na inny termin maksymalnie 3 razy w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.
6.  Bilety przeniesione na inny termin nie podlegają zwrotowi.
7. W przypadku odwołania spektaklu z powodu choroby aktora lub innych przypadków losowych teatr zwraca pieniądze lub oferuje bilety na najbliższy spektakl.
8.  Bilety nie podlegają zwrotowi w przypadku spóźnienia się widza na spektakl.

 

§ 5

WIDZOWIE SPÓŹNIENIPo rozpoczęciu spektaklu, przepraszamy, ale nie wpuszczamy na widownię osób spóźnionych.

 

§ 6

REZERWACJE GRUPOWEDla grup zorganizowanych (żłobki, przedszkola, szkoły) Teatr ustala indywidualnie termin spektaklu. W sprawie dostępności terminów w dni powszednie oraz w celu dokonania rezerwacji grupowej prosimy o kontakt pod nr tel: 534 902 777.

 

§ 7

INFORMACJE DODATKOWE:1. Miejsca na widowni nie są numerowane.
2. W przestrzeniach teatru obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.
3. Przed każdym spektaklem zapraszamy do spędzenia czasu we wnętrzach foyer TEATRU MAŁEGO WIDZA – dla najmłodszych widzów mamy przygotowany kameralny kącik zabaw.
4. W teatrze dostępna jest winda dla wózków.
5. W jednej z toalet dostępny jest przewijak dla najmłodszych (prosimy pytać obsługę).
6. W czasie spektakli, warsztatów i koncertów obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i filmowania.

7. Sala teatralna jest klimatyzowana.

8. Zawsze przed rozpoczęciem wydarzenia prosimy Widzów o pozostawienie obuwia przed salą - dotyczy to zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Na widownię można wejść w skarpetkach lub obuwiu na zmianę (na SUPER LUPER oraz SENSORYCZNY LABIRYNT MUZYCZNY i KOSMOS można wejść wyłącznie w skarpetkach lub boso).
9. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w spektaklach, koncertach, warsztatach, zabawach po spektaklach oraz na terenie teatru odpowiedzialność ponoszą wyłącznie opiekunowie/rodzice.
10. Na terenie teatru oraz podczas wydarzeń obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, zarówno przez osoby dorosłe, jak również dzieci powyżej 6 roku życia. W przestrzeniach teatru dostępne są środki do dezynfekcji rąk. Na wejściu do teatru osoby dorosłe obowiązuje mierzenie temperatury.

11. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, udział w wydarzeniach jest równoznaczny z oświadczeniem, że widz jest zdrowy oraz nie miał kontaktu z osobami zarażonymi COVID-19, nie przebywa na kwarantannie i nie podlega nadzorowi sanitarnemu. Widzowie, którzy pomimo objawów, m.in podwyższonej temeperatury ciała, kaszlu, duszności itp. pojawią się w teatrze, nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu.

12. Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie widzów przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników spektakli, warsztatów i koncertów w materiałach promocyjnych teatru.
13. Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Teatru Małego Widza.

Zwiń

Polityka Prywatności

Prywatność użytkowników naszej strony jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajduje się informacja o danych osobistych pobieranych w momencie odwiedzin naszej strony.

Czytaj więcej

Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych informacji innym podmiotom.

 

Kim jest administrator danych osobowych?

Administratorem danych jest Teatr Małego Widza Agnieszka Czekierda ul. Chełmska 50/11 00-725 Warszawa z siedzibą przy ulicy Jezuickiej 4 w Warszawie. To administrator danych zarządza i decyduje o tym jak będą przetwarzane i przechowywane Twoje dane osobowe.

 

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?

Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzania danych osobowych osób fizycznych i ich swobodnym przepływem. Przekazane dane wykorzystujemy wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zakupu biletów na spektakle do Teatru Małego Widza (oraz ewentualnie ich zwrotu i reklamacji). 

 

Twoje dane osobowe, które przetwarzamy to:

- imię i nazwisko (obowiązkowo)

- adres e-mail (obowiązkowo)

- dane adresowe oraz numer konta bankowego (zgodnie z regulaminem płatności elektronicznych PayU S.A.)

-  numer telefonu (opcjonalnie, wykorzystujemy go jedynie do kontaktu w wyjątkowych sytuacjach, np. odwołanie wydarzenia)

- dane do faktury (opcjonalnie, tylko w przypadku, jeśli decydują się Państwo na otrzymanie faktury VAT za zakup biletów)

 

Twoje dane mogą być również wykorzystane w celach marketingowych, poprzez wysyłkę newslettera, jeśli wyraziłeś na to zgodę przy zakupie biletów lub dobrowolnie zapisałeś się do naszej bazy mailingowej.

 

Wszystkie powyższe dane są nam one niezbędne do wykonania umowy, którą z nami zawierasz dokonując zakupu biletów na wydarzenia w naszym Teatrze.

 

Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie widzów przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników spektakli i koncertów w materiałach promocyjnych teatru.

 

Twoje dane przechowujemy w okresie realizacji umowy zakupu biletów oraz po jej zakończeniu w celach reklamacyjnych, nie dłużej niż 5 lat od momentu przekazania nam danych. Dane osobowe przekazane dobrowolnie przy zapisaniu się do naszej bazy mailingowej, przechowujemy przez czas nieokreślony, do momentu otrzymania prośby o usunięciu ich z bazy.

 

Kto ma dostęp do Twoich danych i je przetwarza?

Dostęp do Twoich danych w naszej firmie mają:
- administrator danych oraz osoby upoważnione przez niego na podstawie podpisania umowy o powierzeniu danych do ich przetwarzania, czyli m.in. pracownicy Biura Obsługi Widzów

 

Dodatkowo:
- księgowość (oddzielna firma, umowa o powierzeniu danych)
- systemy mailingowe (FreshMail, umowa o powierzeniu danych)
- firma hostingowa (Home.pl, umowa o powierzeniu danych) 

 

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju dane osobowe (imię naziwsko, telefon kontaktowy/ adres mailowy) w przypadku wykrycia ogniska zarażenia mogą zostać przekazane również do odpowiednich służb sanitarnych w celu weryfikacji uczestników spektakli.

 

Jakie masz prawa?

Masz prawo w dowolnym momencie skorygować lub usunąć swoje dane osobowe, jeżeli uznasz że są błędne lub wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Masz również prawo ograniczyć ich użytkowanie, np. rezygnując z otrzymywania newslettera.

 

Wszelkich informacji na temat przetwarzania twoich danych osobowych otrzymasz, kontaktując się z nami:  info@teatrmalegowidza.pl

 

Wszelkie spory i zgłoszenia o nieprawidłowym wykorzystaniu danych osobowych rozpatruje Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), do którego możesz zgłosić się w przypadku sporu.

 

Gwarantujemy, że Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane poza wymienionymi wyżej celami, nie będą narażone na ujawnienie osobom i podmiotom trzecim (nie biorącym udział w realizacji zamówienia) a także wykorzystywane w sposób mogący narazić Cię na straty lub konsekwencje prawne.

 

Gwarantujemy, że Twoje dane osobowe będą w należyty sposób zabezpieczone i chronione przed utratą i pozyskaniem przez osoby niepowołane.

 

Pliki z logami


Tak jak większość innych witryn internetowych zbieramy i wykorzystujemy dane zawarte w plikach logów. Informacje z plików logów zawierają Twój numer IP, nazwę sieciową komputera (host), Twojego dostawcę Internetu (na przykład TP SA, czy Dialog), przeglądarkę, z której korzystasz (na przykład Internet Explorer lub Mozilla Firefox), czas jaki spędzasz na stronie oraz które strony otwierasz, korzystając z naszego serwisu.

 

Statystyki Google Analytics


Ruch na stronach serwisu jest monitorowany przez statystyki Google Analytics. Ma to na celu gromadzenie danych o sposobie i popularności korzystania z naszych stron. Korzystając ze stron serwisu zgadzasz się na analizowanie Twoich danych przez Google Analytics w celach tu opisanych.

Zwiń